neděle 22. června 2014

Trip to Prague with my class + MINI HAUL

V pátek 13.6.2014 jsme měli namířeno s p.Učitelem a svou třídou do Prahy, konkrétně se podívat na Petřín, zrcadlové bludiště a opět na Prahu.
Ráno u mě začalo jak jinak než budíkem, ale jelikož jsem byla vzhůru v noci každou hodinu tak jsem budík nepotřebovala. Vstala jsem ve 4 hodiny a 40 minut protože moje příprava trvá docela dlouho.
Když jsem rozlepila oči, první co jsem udělala bylo odemknutí mobilu a zapnutí messengeru kdybych náhodou něco potřebovala ještě na poslední chvilku od spolužaček.

Začala jsem se oblékat, malovat se, upravovat si vlasy a dobalovat věci do batohu abych náhodou něco nezapomněla.
Když už jsem si byla jistá že jsem připravená, nazula jsem si boty, podívala se do zrcadla, pozdravila rodiče a byl čas jít k obchodu kde mě čekali holky.
Poté následovalo nádraží, před námi bylo dost přestupů z vlaku do autobusu no a kolem 11 hodiny jsme vystupovali v Praze na Velkém nádraží od kterého jsme museli na metro až na Petřín kde jsme se vezli nahoru lanovkou.
Docela rychlým krokem jsme se přibližovali k Petřínské rozhledně na kterou jsme vylezli po velmi dlouhých schodech až nahoru a poté zpět dolů.
Dále nás čekalo Zrcadlové bludiště hned kousek od rozhledny, je to tam velmi zábavné se koukat na ty zrcadla které vás zeštíhlují, tvarují, dělají různě velké apod.
Fotky jsem odtamtud fotila ale nebylo tam světlo a tak to není v moc dobré kvalitě :)Cestou se stihla vyfotit fotka celé třídy na samospoušť, co mě mrzí je že jsem tam nastavila takový efekt co dělal hvězdičky ale já o tom nevěděla protože jsem to zjistila až doma.Po celé prohlídce následovala cesta na Staroměstské náměstí přes Karlův most a dále na Václavské kde byl hodinový rozchod, první kam jsem měla namířeno byla vysněná kavárna Starbucks, poté jsme se po cestě zastavili v C&A, M&S, GATE.

Návrat byl kolem 20:00 a můžu říct že jsem si to celé hrozně moc užila!
Teď bych se vrhla na takový menší Haul, tomu se pomalu ani Haul říct nedá ale i za to jsem spokojená :)Tričko - GATE 199,- kč
Suchý Šampon Batiste - Douglas 49,- kč
Nápoj Berry Hibiscus Refresh - Starbucks 95,- kč

Bílý kelímek jsem obdržela od pana učitele o který jsem docela stála protože vím jak ho využít a ještě jsem koupila v M&S čokoládový dort pro rodiče který stál 79,- kč + čok. lízátka s motivem pro brášku za 39,- kčDoufám že se vám ukázka výletu líbila, určitě se těšte na další takový report který pro vás chystám protože to bylo zrovna včera :)
Kdo z vás už byl na Petříně? Líbilo se vám to?
určitě mi to napište do komentáře
Nath

2 komentáře:

 1. Zejtra jedeme taky do Prahy a taky na Petřín ale ještě do ZOO a budeme tam 2 dny :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ať se vám to vše vydaří :)
   až půjdeš po schodech zpátky dolů tak se ti bude dělat špatně a bude se ti motat hlava :D ale stojí to za to se tam jít podívat.
   Nath

   Vymazat